Kapat

Salzburg – Napoli Maç Analiz ve İddaa Tahmin

Anasayfa
İddaa Tahminleri Salzburg – Napoli Maç Analiz ve İddaa Tahmin

 Salzburg – Napoli Maç Analiz

Salzburg şansız bir günün bedelini 3-0 mağlubiyet ile ödedi. 18 dakika için de ne olduğunu anlamayan Avusturya ekibi ikinci yarıda Onguene ‘nin kendi kalesine attı gol ile yıkıldı. En azından bir gol atıp turu eve bırakmaya çalışsalarda bir türlü başaramadılar. Son 4 maçında 1 galibiyeti bulunan İtalyanların bu maçta bir gol bulup Avusturyalıların tüm ümitlerini bitirebilirler. Fakat 2016 ‘dan beri evinde 13 maça çıkan ve hiç mağlup olmayan Salzburg karşında oldukça zor zamanlar geçiren Napoli ‘nin işi kolay değil.

Sezona Şampiyonlar Ligi ile başlayan Napoli, PSG ve Liverpool’un ardında grubu 3. bitirerek Avrupa Ligine katıldı. Kendi evinde beklenilen performansı ortaya koysalarda Şampiyonlar Ligi ‘nde devam edememelerinin en büyük sebebi deplasmanda aldıkları sonuçlar idi. Son 6 Şampiyonlar Ligi deplasman maçının 4 ‘ünü kaybetti ve hiç galip gelemedi. Yine de bu maçı kaybetmeleri olası olsa da turu kaybetmeleri oldukça zor bir ihtimal.

Napoli – Redbull Salzburg 3-0

Redbull Salzburg 2016 ‘dan beri(13 Maç) evinde kaybetmedi ve 9 ‘unu kazandı. Napoli ise Şampiyonlar Ligi ‘nde 6 deplasman maçından hiç galip ayrılamadı.

Avusturya ekibi Avrupa Ligi ‘nde son 3 iç saha maçında gol yemedi.

Avusturya ekibi son 9 Avrupa maçında evinde 22 gol attı.

Redbull Salzburg ‘un son 8 maçından 6 ‘sı üst bitti.

Napoli ‘nin son 7 deplasman maçında 2 galibiyeti bulunuyor.

536 – İddaa Tahmin

MS12,20

2.5 Üst1,40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.