Kapat

Mansur Çalar’a Ömür Boyu Men !

Anasayfa
Haberler Mansur Çalar’a Ömür Boyu Men !

PFDK, Amedsporlu Mansur Çalar’ı Futboldan Men Etti!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Sakaryaspor maçında rakip oyuncuları kesici alet ile yaralayan Amdespor oyuncu Mansur Çalar’a 4 yıl müsabakalardan men cezası verdi. Ceza 3 yılı aştığı için de ömür boyu hak mahrumiyeti cezasına çevrildi.

Mansur Çalar görüntüleri

 

TFF’den yapılan açıklamada, TFF 2. Lig Beyaz Grup’da geçen hafta sonu oynanan maçta rakip futbolculara yönelik saldırılarından dolayı Diyarbakır ekibinin futbolcusu Mansur Çalar‘a 4 yıl müsabakalardan men cezası verildiğini açıkladı. Ceza 3 yılı geçtiği içinde sürekli hak mahrumiyetine çevrildi. Ayrıca futbolcuya 25 bin tl para cezası verildi.

Cezalar :

Aynı karşılaşmada yaşanılan olaylardan kaynaklı Amedspor’a 1 maç seyircisiz oynama ve toplam 15 bin lira para cezası, futbolculardan Muhlis İstemi’ye 5 maç müsabakalardan men ve 3 bin lira, Muhammed Ali Özdemir’e ise 4 maç men ve 2 bin 400 lira para cezası verildiği kaydedildi.

Karşılaşmada Sakaryaspor’un futbolcusu Serkan Odabaşıoğlu’na da rakip takım sporcusuna yönelik saldırısı nedeniyle 5 maç men ve 3 bin lira para cezasını uygulandığı aktarıldı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.